Čerpání z FKSP

Čerpání z FKSP

Využijte své FKSP příspěvky na víkendový pobyt, nebo na zaslouženou dovolenou

Dopřejte si krásný zážitek s příspěvkem od vašeho zaměstnavatele.

Co je to FKSP?

Za zkratkou FKSP se skrývá Fond Kulturních a Sociálních Potřeb, nazývaný také sociální fond. Tím disponují všechny státní a příspěvkové organizace, používají ho jako bonus pro své zaměstnance. Na Ingtoursu ho nyní můžete využít při výběru zahraničních zájezdů nebo si vybrat pobyt na našem rezervačním portálu Hotel-Pension.cz a odpočinout si tak od pracovních povinností a načerpat na cestách novou energii.

Proč využít příspěvek FKSP u nás

Nejlepší dovolená? Ta s FKSP, tak využijte své příspěvky na nákup výhodných pobytů na Ingtoursu.

Je to rychlejší než si myslíte!

Celý proces jsme vyladili k dokonalosti. Ihned po objednání máte k dispozici zálohovou fakturu se všemi informacemi a po zaplacení dostanete automaticky také daňový doklad.

Je to výhodné a máte z čeho vybírat!

Proč využít FKSP na Ingtoursu? Máme pro vás připraven pestrý výběr dovolených u nás i v zahraničí a nabídku stále rozšiřujeme. Můžete si tak dopřát odpočinek v lázních nebo wellness, vzít rodinu k vodě anebo ve dvou vyrazit na hory.

Jak to funguje?

Z nabídky pobytů si vyberete ten Váš a v poptávce zaškrtnete „Využijte své FKSP příspěvky na pobyt či dovolenou“. Ve formuláři vyplníte všechny údaje, které vyžaduje Váš zaměstnavatel.

Po odeslání poptávky se s Vámi spojí náš operátor a vše vyladí k vaší spokojenosti.

FKSP dovolená v zahraničí

Váš příspěvek FKSP můžete využít na pobyty v Česku, vybrat si ale můžete také ze široké nabídky ubytování v zahraničí. Doklad pro Vašeho zaměstnavatele Vám vystavíme samozřejmě v češtině, částka je k uhrazení vždy v českých korunách.

Nevíte si rady? Spojte s našimi operátory, kteří pro vás vyberou to nejlepší řešení, jak vše zvládnout.