O nás

O nás

Firma Ingtours s.r.o. působí na českém trhu cestovního ruchu od roku 1990. Od té doby prošla, tak jako většina obchodních společností, kvalitativním vývojem.

Cestujete rádi autem nebo vlakem v Čechách i po zahraničí? Hledáte ubytování? Podívejte se na ubytovací portál HOTEL-PENSION.cz , na kterém můžete rezervovat pobyty v České republice, Slovensku, Maďarsku, Slovinsku, Polsku, Rakousku a Chorvatsku. Vybírejte ve výhodných balíčcích, které jsou důmyslně poskládány. Nabízejí pobyty pro rodiny s dětmi, páry i skupinu přátel. Vyberte si wellness pobyty nebo lázeňské pobyty, termály, pobyty na horách, romantiku a plno dalších možností.

Chcete se něco dozvědět o Krkonoších? Navštivte náš informační portál Hory-krkonoše.cz, který nabízí přehledné a aktuální informace o dění v našich nejvyšších horách.

S Ingtours s.r.o. můžete vyrazit i na zájezdy do zahraničí, odpočívat na nejkrásnějších plážích světa daleko v exotice, objevovat nepoznané kouty planety během poznávacího zájezdu, zaletět si na víkend do nejhezčích evropských metropolí, naplánovat si pobyt v Česku, lyžovat nejen z alpských vrcholků nebo vyrazit autem po Evropě. Zastavte se u nás, rádi vám poradíme a připravíme pobyt podle vašich představ.

Těšíme se na setkání s vámi.

Partneři

ACK ČR

Naše CK je členem nejstarší Asociace cestovních kanceláří v ČR

https://www.ackcr.cz
<h3>ACK ČR</h3><p>Naše CK je členem nejstarší Asociace cestovních kanceláří v ČR</p>

Generali Česká pojišťovna

Pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře

https://www.generaliceska.cz
<h3>Generali Česká pojišťovna</h3><p>Pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře</p>